شنبه، 31 ارديبهشت، 1401

 

امانتداری مسئولان نسبت به مسئولیت ها

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد، در مجلس شورای اسلامی گفت: فلسفه وجودی ما در خدمتگزاری به دست آوردن کسب رضایت مردم است و باید راه‌حل مناسب برای رفع مشکلات پیدا کنیم و نسبت به مشکل رفع شده نیز پیگیر باشیم.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد، در مجلس شورای اسلامی گفت: فلسفه وجودی ما در خدمتگزاری به دست آوردن کسب رضایت مردم است و باید راه‌حل مناسب برای رفع مشکلات پیدا کنیم و نسبت به مشکل رفع شده نیز پیگیر باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مشق 24، حسین حق وردی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان قدس و اولین جلسه در سال جدید که امروز در سالن جلسات حضرت باقرالعلوم(ع) برگزار شد، اظهار کرد: اگر بخواهیم آسیب‌هایی که به نظام اسلامی صدمه می‌زنند را احصاء کنیم می‌توان در دو قسمت آسیب‌های دشمن خارجی و حوزه داخلی بررسی کنیم.

وی افزود: امروز کشور به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران به درجه‌ای از قدرت، اقتدار و جایگاه ویژه‌ای رسیده است که در طول تاریخ ۵ هزار ساله با دشمن‌های متعددی روبه‌رو بوده است و آمریکا در رأس دشمنان و استکبار جهانی است اما تحت فرمان فرماندهی کل قوا اجازه نمی‌دهیم دشمن دست از پا خطا کند. 

نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز در جنگ به تمام معنا هستیم و هرجا اقتدار و قدرت داشتیم دقیقاً در حوزه‌ای بوده که مقام معظم رهبری مدیریت داشتند.

حق وردی بیان کرد: انقلاب اسلامی امانتی دست ما است و نسبت به حفظ این امانت و مسؤولیتی که به عهده داریم در قیامت بازخواست خواهیم شد. 

وی اضافه کرد: در دو حوزه اقتصادی و فرهنگی مشکلات بیشتری وجود دارد که مقام معظم رهبری در پیامی به مناسبت افتتاح مجلس یازدهم و در مشخص کردن نقشه راه نمایندگان مجلس، به اولویت قراردادن مشکلات فرهنگی و اقتصادی تأکید کردند و هم در این راستا برنامه‌هایی دارد و از هفته بعد در درجه اول توقف در بحث گرانی‌ها و سپس ساماندهی حوزه اقتصادی ورود و عملیاتی اقدام خواهد کرد. 

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد، در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ارتباط با آسیب‌های مرتبط با نظام اداری گفت: ما نسبت به مسؤولیتی که داریم باید انقلاب را در سیستم اداری وارد کرده و انتظارات مردم را در حوزه اداری برآورده کنیم.

حق وردی یادآور شد: دشمن به دنبال این است که ادارات را ناکارآمد بخواند و به منطقه بگوید نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک الگوی حاکمیت قابل تقلید نیست و در این میان وظیفه سنگینی بر عهده مسؤولان است و باید مراقب باشیم مسؤولیت‌هایی که برعهده ما قرار گرفته طعمه نشود و از این امانت محافظت کنیم.

وی تأکید کرد: فلسفه وجودی ما در خدمتگزاری به دست آوردن کسب رضایت مردم است و آنچه موجب نارضایتی مردم می‌شود را کاهش داده و از بین ببریم و باید خدمت به مردم صادقانه و همدلانه باشد و شنونده خوبی برای شنیدن مشکلات آن‌ها باشیم و احساس کنیم مشکلات مردم مشکل خود ما بوده و راه‌حل مناسب برای رفع مشکلات آن‌ها پیدا کنیم و حتی پیگیر مشکل رفع شده آن‌ها باشیم. 

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: لازمه کار جمعی اتحاد، انسجام، تعامل و مشورت میان مسؤولان و مدیران است‌ تا با امید بخشی در جامعه بتوانیم به مشکلات مردم رسیدگی کنیم و مطالبات مردمی را به بهترین شکل پاسخ دهیم. اگر در اداره‌ای با خواست مردمی تعارض داشته باشد، از مردم حمایت می‌کنم و از آن اداره مطالبه خواهم داشت.

 

انتهای پیام/ فارس

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه