شنبه، 31 ارديبهشت، 1401

 

با کمبود و گران فروشی‌های دارو برخورد شود / مردم خواستار تحول مدیریتی در رفع مشکلات هستند

خطیب نماز جمعه شهرقدس با تأکید بر اهمیت مسئله سلامت و برخورد با کمبود و گران‌فروشی دارو گفت: برای رفع مشکلات کشور لازم است تحول مدیریتی ایجاد شده و مدیران انقلابی روی کار آیند.

خطیب نماز جمعه شهرقدس با تأکید بر اهمیت مسئله سلامت و برخورد با کمبود و گران‌فروشی دارو گفت: برای رفع مشکلات کشور لازم است تحول مدیریتی ایجاد شده و مدیران انقلابی روی کار آیند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مشق 24، حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهرقدس در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و خدا محوری در همه حالات زندگی، اظهار کرد: انسان با همراه شدن، تبعیت و توسل به سیدالشهداء علیه السلام دارای مقام و کرامت می‌شود. 

وی با تاکید بر قرائت دعای هفتم صحیفه سجادیه و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، گفت: مسؤولان نسبت به کمبود دارد در داروخانه توجه کنند و نظارت بر دارو انجام شود و با مافیایی که با جان مردم بازی می‌کنند، برخورد شود و دولت و دستگاه‌های نظارتی بر انبارها، احتکار و گران‌فروشی‌ها کنترل بیشتر داشته باشند. 

خطیب نماز جمعه شهرقدس در ارتباط با بانکداری اسلامی افزود: مسئله ربا در بانکداری ممنوع است اما باید بازنگری و دقت بیشتر در خصوص این امر و نسبت به قرض الحسنه دقت صورت گیرد. 

جوکار بیان کرد: مردم زمان انتخابات از تشکیل دولت انقلابی حمایت کردند و با انتخاب مسئولان جدید دولت انقلابی این امید است که آشفتگی‌ها و مشکلات کشور برطرف شود و تحول مدیریتی در کلیه مدیران دولتی، استانداران و فرمانداران ایجاد شود. 

وی عنوان کرد: مسئله سلامت، تامین دارو و پیشگیری از بیماری کرونا و مشکل معیشتی و اقتصادی باید در اولویت امور دولت جدید قرار گیرد و با قاطعیت مدیران پاک دست و کارآمد را جایگزین مدیران ناشایست کنند.

امام جمعه شهرقدس تصریح کرد: حمایت آمریکا مانند حمایت از پهلوی و صدام است و غرب گرایان باید این مسئله را مورد توجه قرار دهند و بدانند آمریکای جنایتکار به هیچ عهد و پیمانی متعهد نیست و شکست‌های آمریکا در منطقه نشان از رو به اضمحلال بودن آن است.

انتهای پیام/ فارس 

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه