با کمبود و گران فروشی‌های دارو برخورد شود / مردم خواستار تحول مدیریتی در رفع مشکلات هستند

خطیب نماز جمعه شهرقدس با تأکید بر اهمیت مسئله سلامت و برخورد با کمبود و گران‌فروشی دارو گفت: برای رفع مشکلات کشور لازم است تحول مدیریتی ایجاد شده و مدیران انقلابی روی کار آیند.

همه سخن ایران مقاومت در برابر شرارت آمریکاست

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: همه‌ سخنِ جمهوری اسلامی ایران، مقاومت در برابر دخالت و شرارت آمریکا و دیگر قدرت‌های متجاوز و به دست گرفتنِ سررشته‌ آینده‌ دنیای اسلام با تکیه بر معارف اسلامی است.

شورای نگهبان عمق استراتژیک یک نظام اسلامی است

به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان، مسئول دفتر نمایندگی شورای نگهبان به همراه اعضای شورای دفتر و سرناظرین نواحی با امام جمعه شهرستان قدس دیدار کردند.

توضیحات دادستان نظامی تهران درباره گزارش نهایی پرونده هواپیمای اوکراینی

کاربران سامانه در واقع هواپیمای اوکراینی را به عنوان جسم پرنده در خارج از مسیر باند پروازی می‌دیدند و چون رادار آن قادر به تشخیص هواپیما از سایر اجسام پرنده نبوده، وضعیت برای آن‌ها  این‌گونه تداعی می‌شود که هدف متخاصمی به سمت تهران در حال حرکت است. 

27 دستگاه چرخ خیاطی صنعتی قاچاق در ملارد کشف شد

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از کشف 27 دستگاه چرخ خیاطی صنعتی غیرمجاز به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان ملارد خبر داد. 

سردار شهید سلیمانی ملت ساز و دولت ساز بود/ نشر مکتب حاج قاسم به نسل های آینده

سردار شهید سلیمانی دارای ابعاد شخصیت قابل تامل و ویژه ای بودند که توانستند با ملت سازی و دولت سازی انقلابی در دیگر کشورها ایجاد کنند و لازم است مکتب حاج قاسم برای نسل های بعد تبیین و تکثیر شود. 

امثال فخری زاده‌ها خواب راحت را از چشم دشمنان ربوده است

فرماندار تهران گفت: شهدای هسته‌ای و امثال فخری زاده‌ها علاوه بر آنکه دستیابی ایران به موضوع انرژی هسته‌ای را از رویاء به واقعیت عینیت بخشید، بلکه خواب راحت را از چشمان دشمنان کوردلان و قسم خورده کشور عزیزمان ربوده است.

انهدام شبکه ۳ نفره کلاهبرداران فیشینگ در تهران

رئیس پلیس فتا تهران از متلاشی شدن اعضای شبکه ۳ نفره کلاهبرداران فیشینگ خبر داد که با طراحی یک سایت جعلی از کاربران فضای مجازی سرقت کرده بودند.

آیین قدردانی از حافظان سلامت در بیمارستان فیروزآبادی شهرری

آیین تجلیل از حافظان سلامت همزمان با ایام ولادت پیامبر اعظم (ص) به همت سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در بیمارستان آیت‌الله فیروزآبادی شهرری برگزار شد.

هرکس رئیس جمهور آمریکا بشود، تاثیری بر سیاست ما ندارد/ تروریست‌ها به مرزهای ایران نزدیک شوند برخورد خواهد شد

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی بمناسبت ۱۷ بیع‌الاول درباره اهانت اخیر به حضرت محمد(ص) فرمودند: این فقط انحراف و فساد یک هنرمند نیست، بلکه پشت سر این حادثه دست‌هایی وجود دارد و در دفاع از این کار، یک رئیس جمهور و یک دولت می‌ایستد.

امنیت آفرینی مهمترین هدف پلیس است

فرمانده انتظامي غرب استان تهران با بیان اینکه امنیت آفرینی مهمترین هدف پلیس است، گفت: اساس فعاليت های پليس بايد بر مبناي احساس امنيت در جامعه باشد.