شنبه، 31 ارديبهشت، 1401

 

۶۳ واحد صنفی متخلف در طرح محدودیت‌های کرونایی در بهارستان پلمب شد

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان گفت: ۶۳ واحد صنفی متخلف که در گروه‌های ۴ و ۳ قرار دارند و به مصوبه ستاد ملی کرونا عمل نکردند در بهارستان پلمب شدند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان گفت: ۶۳ واحد صنفی متخلف که در گروه‌های ۴ و ۳ قرار دارند و به مصوبه ستاد ملی کرونا عمل نکردند در بهارستان پلمب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مشق 24، علی اکبر حسینی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان با تاکید بر اجرای محدودیت‌های شدید کرونایی توسط اصناف اظهار داشت: با اعلام مسئولان شبکه بهداشت شهرستان بهارستان در وضعیت نارنجی قرار دارد که در همین رابطه گروه‌های 4 و 3 شغلی به مدت دو هفته باید تعطیل شود.

وی همچنین بیان کرد: تالارها، قهوه‌خانه‌ها، کافی شاپ‌ها، آرایشگاه‌های زنانه و رستوران‌ها در اجرای طرح محدودیت‌های شدید کرونا ممنوع الفعالیت هستند و فقط رستوران‌ها می‌توانند به صورت بیرون‌بر فعالیت کنند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان با بیان اینکه بازرسین اداره صمت و اصناف به صورت مستمر گروه‌های شغلی 4 و 3 را رصد و پایش می‌کنند، افزود: 63 واحد صنفی رستوران، کافی شاپ و آرایشگاه زنانه متخلف که در گروه‌های 4 و 3 قرار دارند و به مصوبه ستاد ملی کرونا عمل نکردند در بهارستان پلمب شد.

حسینی بیان کرد: به تمامی مشاغل شغلی که باید در وضعیت نارنجی تعطیل باشند پیام و نامه کتبی ارسال شده است و در صورت تمرد از قانون واحدهای صنفی متخلف به دستور دادستانی پلمب و برای آنها پرونده قضائی تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت و استقرار بیش از 1800 واحد صنفی در گروه‌های 4 و 3 شهرستان بهارستان تصریح کرد: سلامتی مردم خط قرمز است و واحدهای صنفی که ممنوع الفعالیت هستند برای صیانت از سلامتی خود و مردم به صورت خودجوش باید کسب و کارشان را به مدت دو هفته تعطیل کنند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت بهارستان در پایان با انتقاد از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط کسبه خاطرنشان کرد: تمامی مشاغل و صنوف در گروه های مختلف موظف هستند مسائل و پروتکل‌های بهداشتی را در ایام کرونا رعایت و از ماسک استفاده کنند.

انتهای پیام/ تسنیم

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه