آبخوان‌های دشت ورامین در معرض آسیب

مدیر گروه آب‌زمین‌شناسی سازمان زمین‌شناسی از فرونشست ماکزیمم ۲۴ سانتی متری در دشت ورامین و آسیب جدی به آبخوان‌های منطقه خبر داد. 

مصلی بزرگ شهرستان قدس مرکزی برای مهارت های اشتغال و تولید

سومین جلسه طرح پدافند غیر عامل خانواده با محوریت قرارگاه محرومیت زدایی و با شعار «هر خانواده یک شغل هر مسجد یک کارگاه» در دفتر امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

نان تهرانی ها گران شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: در دومین جلسه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان نرخ مصوب انواع نان با گندم یارانه‌ای تعیین و نان در استان گران شد. 

۶۳ واحد صنفی متخلف در طرح محدودیت‌های کرونایی در بهارستان پلمب شد

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان گفت: ۶۳ واحد صنفی متخلف که در گروه‌های ۴ و ۳ قرار دارند و به مصوبه ستاد ملی کرونا عمل نکردند در بهارستان پلمب شدند.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد کرامت رضوی و میراث فرهنگی/اشتغال‌زایی آستان قدس ‌برای ۴۰۰ بانوی سرپرست خانوار

تفاهمنامه همکاری بین بنیاد کرامت رضوی و معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی در راستای حمایت صنایع دستی در هشت استان منعقد شد.

زیرساخت‌های مسکن مهر باید تکمیل شود

 استاندار تهران اعلام کرد: ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرستان پردیس در دهه فجر امسال تکمیل می‌شود و باید زیرساخت‌های این پروژه‌ها در شهرهای جدید را تکمیل کرد. 

رشد کسب و کارهای آنلاین با شیوع کرونا

مطابق آمار ارائه شده از سوی اتحادیه کسب و کارهای آنلاین تعداد پروانه های کسب کار در ۶ ماه سال ۹۹ از ۴۱۸ فقره در سال ۹۸ به ۴۲۸ فقره در سال ۹۹ رسیده است.

توانمندی شرکت‌های دانش بنیان به بدنه سلامت کشور اثبات شد

معاون‌ علمی رئیس جمهور گفت: شیوع کرونا و تحریم، فرصت خوبی به وجود آورد تا دانش‌بنیان‌‌ به بدنه سلامت کشور اثبات کنند که تکیه به دانش‌بنیان‌ها روشی مطمئن، سودآور و مفید برای سلامت است.

صفر تا صد طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از مهرماه

متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان برابر اصل عدالت بیمه‌ای و در قالب فیش واحد و به همراه حقوق مشمولان از مهرماه اجرایی می‌شود.

واکاوی تذکر رهبر انقلاب در مورد واردات گوشی‌‌‌های آمریکایی/ ضرورت جلوگیری از واردات کالاهای لوکس

یک کارشناس اقتصادی با انتقاد از واردات‌ گوشی‌های آمریکایی گفت: با توجه به چشم انداز نامشخص از رفع تحریم‌ها، سیاست جلوگیری از واردات کالاهای لوکس باید در کشور تبدیل به یک سیاست دائمی شود.

دولت برای حل مشکلات حمل‌و‌نقل عمومی تهران نه پول می‌دهد نه اجازه تولید و واردات!

معاون حمل و نقل شهرداری تهران گفت: دولت می‌تواند اجازه واردات اتوبوسهای ۴-۳  ساله برخی کشورها که از اتوبوس های نوی ما خیلی بهتر هستند را صادر کند اما دولت هم پول نمی‌دهد، هم اجازه واردات و هم اجاره تولید!