شنبه، 31 ارديبهشت، 1401

 

راه‌اندازی پویش « همه خادم الرضاییم» در تهران

پویش همگانی « همه خادم الرضاییم» همراه با برپایی روضه‌های خانگی، اعزام سخنران و مداح و خدمات مختلف به نیابت از امام رضا علیه‌السلام راه اندازی شد. 

پویش همگانی « همه خادم الرضاییم» همراه با برپایی روضه‌های خانگی، اعزام سخنران و مداح و خدمات مختلف به نیابت از امام رضا علیه‌السلام راه اندازی شد. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مشق 24،، همزمان با شروع برنامه‌های دهه آخر ماه صفر و در حاشیه برگزاری مراسم سوگواری اربعین حسینی و فعالیت‌های خادمیاران در ارائه خدمات رضوی و برپایی موکب های سلامت محور، پویش «همه خادم الرضاییم» آغاز به کار کرد.

در این پویش برنامه‌های گوناگونی از جمله برپایی روضه خانگی، همراه با اعزام سخنران و ذاکرین خادمیار کانون های خدمت رضوی استان تهران اجرا می‌شود.

همچنین در مراسم آیین تجلیل از واقفین و خیرین آستان قدس رضوی در استان تهران و البرز که با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی، مدیرعامل موقوفات استان تهران، مدیریت وقف و مشارکت های اجتماعی، سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران، ریئس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور و جمعی از خیرین و وقف کنندگان در محل سازمان موقوفات استان تهران به مناسبت روز وقف برگزار شد، هنرمندان، دست اندرکاران، خیرین و واقفین نیز در این پویش گسترده شرکت کردند.

این پویش، با شعار «ایران خانه حضرت رضا علیه‌السلام» است، همراه بوده و تاکنون بازتاب خوبی از اجرای پویش «همه خادم‌الرضاییم» در تمام مناطق استان تهران صورت گرفته و با استقبال مشاغل و صنوف مختلف با همکاری کانون‌های خدمت رضوی استان تهران نیز روبه رو بوده است.

مشارکت کنندگان می‌توانند جهت ثبت در خواست حضور سخنران و مداح، در روضه های خانگی از طریق سامانه http://form.aqrt.ir اقدام کنند.

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه