راه‌اندازی پویش « همه خادم الرضاییم» در تهران

پویش همگانی « همه خادم الرضاییم» همراه با برپایی روضه‌های خانگی، اعزام سخنران و مداح و خدمات مختلف به نیابت از امام رضا علیه‌السلام راه اندازی شد. 

فراخوان استعدادیابی دانش آموزان در رشته های قرآنی

مسئول کانون خدمت رضوی قرآنی شهرقدس از مشارکت دانش آموزان دوره متوسطه در فراخوان استعدادیابی در رشته های حفظ، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق خبرداد.

نیاز به اختصاص مراکز بیشتر و نوبت دهی دقیق در واکسیناسیون فرهنگیان

واکسیناسیون فرهنگیان در شهرستان‌های استان تهران در حال اجراست اما با توجه به وجود تعداد قابل توجهی از فرهنگیان در نویت دهی و اختصاص مراکز تزریق می بایست اهتمام ویژه‌ای از سوی متولیان امر صورت گیرد.

نقش فعالان رسانه‌ای در گام دوم انقلاب اسلامی/ شورای فضای مجازی در قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرقدس تشکیل می شود

امام جمعه شهرستان قدس در نشست صمیمی با فعالین فضای مجازی با نقش فعالان رسانه ای در گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و از تشکیل شورای فضای مجازی در قرارگاه فرهنگی نماز جمعه خبر داد.

ترویج سبک های غلط زندگی، در بستر رسانه های نوین

مدرس و پژوهشگر فضای مجازی با بیان اینکه امروز سبک های غلط زندگی که قرابتی با فرهنگ ایرانی و اسلامی ما ندارد، در بستر رسانه های نوین درحال ترویج است و بسیاری از جوانان نیز تحت تأثیر این جریان خطرناک قرار دارند گفت: این مساله باید به طور جدی تحلیل و تبیین شود.
 

اعلام برنامه‌های هفته عفاف وحجاب در استان تهران

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به برنامه‌های هفته عفاف وحجاب گفت: بیشتر فعالیت‌ها در هفته عفاف و حجاب از طریق فضای رسانه و مجازی انجام می‌گیرد.

نشانه دشمن به سمت حوزه فرهنگی است

در دیدار رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و شهردار ورامین ضمن تاکید بر تاریخ ملی و انقلابی ورامین بر برگزاری مراسم‌های ملی، انقلابی و فرهنگی پرشور در این شهرستان تاکید شد.

طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت غیرحضوری

به مناسبت ایام هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت غیرحضوری برگزار می شود. 

توزیع 24 هزار بسته "مهربانی مهر" به مناطق محروم کشور

مدیر عامل مرکز خیریه شمس از دومین مرحله توزیع اقلام فرهنگی ویژه دانش‌آموزان نیازمند با عنوان بسته‌های «مهربانی مهر» خبر داد و گفت: این مرحله تا پایان توزیع در مناطق کم‌برخوردار ۲۰ استان کشور ادامه خواهد یافت.

جامعه امروز به «حاج قاسم ها» در عرصه فرهنگی نیاز دارد/ جلوگیری از انتشار ویروس بی‌حیایی در جامعه

همزمان با فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب، جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس بیانیه‌ای را منتشر کرد که پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته قرائت شد. 

حال ناخوش گردشگری داخلی/ احتمال ایجاد رانت

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه احتمال ایجاد رانت در بسته های حمایتی گردشگری وجود دارد گفت:حال گردشگری کشور مطلوب نیست و سیاست دولت ها برای رونق آن راه به جایی نبرده است.