شنبه، 31 ارديبهشت، 1401

 

امام جمعه موقت شهرقدس گفت: به برکت خون شهدا و همت بلند جوانان هر روز تهدیدها علیه ایران کمتر شده و انقلاب اسلامی در جهان گسترده تر می شود.
پویش همگانی « همه خادم الرضاییم» همراه با برپایی روضه‌های خانگی، اعزام سخنران و مداح و خدمات مختلف ...
جمعی از کوهنوردان و تیراندازان عضو باشگاه خانه کوهنوردان و تیراندازی صعود مشترکی به قله چین کلاغ و ...
خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی منطقه ۱۵ تهران، ۱۵۰ پرس غذای گرم تهیه و بین نیازمندان و کارتن خواب ...
به همت کانون عمومی خدمت رضوی محله پامنار منطقه ۱۲ تهران کارگاه آموزشی روابط خانواده در مسجد آیت اله ...
خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی شهرستان رباط کریم، در تامین  جهیزیه یک زوج عزتمند با تهیه اقلام تولید ...

دیدار مجموعه مدیریت شهری شهریار با فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران

بمناسبت هفته نیروی انتظامی شهردار شهریار، ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر شهریار با فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران دیدار و گفت و گو کردند.

بمناسبت هفته نیروی انتظامی شهردار شهریار، ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر شهریار با فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی مشق24 و به نقل از واحد خبر و اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات شهرداری شهریار،به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی روز یکشنبه ۲۰ مهرماه سال جاری مهندس کاویانی شهردار شهریار به همراه ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر شهریار با سردار سرتیپ ظهیری فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ،سرهنگ نورالهی جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران و سرهنگ جوزانی فرمانده انتظامی شهرستان شهریار دیدار و در خصوص تعامل و همکاری های دو جانبه گفت و گو نمودند.

شهردار شهریار در دیدار با فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با تبریک انتصاب ایشان و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از تلاش ها و زحمات پرسنل نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت و رفاه شهروندان قدردانی نمود.

مهندس کاویانی در ادامه با اشاره به اینکه ایجاد مرکز پایش تصویری یکی از اقدامات خوب شهرداری شهریار می باشد از احداث کلانتری های جعفریه و محمدآباد پس از اخذ مصوبه شورای اسلامی شهر خبر داد.

وی در پایان گفت:شهرداری شهریار آمادگی دارد در راستای تامین امنیت و مسائل ترافیکی با نیروی انتظامی تعامل و همکاری بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/ 

چندرسانه‌ای

  • همه
  • عکس
  • فیلم
04 تیر 1399
پویش مردمی «شکوه جمعه» به‌مناسبت برگزاری مجدد نمازهای جمعه شروع به کار کرد.
30 -3443
کووید - 19 با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست و عمدتا تاثیرات مرگبار خود را بر افراد مسن و اشخاصی با بیماری های زمینه ای قبلی بروز داده است. 

عضویت در خبرنامه