صعود مشترک کوهنوردان و تیراندازان شهرقدسی

جمعی از کوهنوردان و تیراندازان عضو باشگاه خانه کوهنوردان و تیراندازی صعود مشترکی به قله چین کلاغ و نیلا به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام دادند. 

صعود مقتدرانه کوهنوردان شهرقدسی به قله های کمال و سبلان

کوهنوردان اعضای باشگاه خانه کوهنوردان شهرقدس به مناسبت عید غدیر و ولادت امام موسی الکاظم(ع) به قله های کمال و سبلان صعود کردند.

صعود کوهنوردان شهرقدسی به قله‌های ایران

کوهنوردان اعضای باشگاه خانه کوهنوردان شهرقدس به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) به قله‌های پراو کرمانشاه و قولی زلیخا کردستان صعود کردند.

برگزاری شهرآورد امروز به دلیل آلودگی هوای تهران به مصلحت نیست

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اعلام تداوم پایداری و تشدید آلودگی هوای پایتخت گفت: فوتبال ورزشی سنگین و نیازمند تحرک شدید بازیکنان است و می‌تواند خطرات ناشی از شرایط ناسالم هوا را برای بازیکنان تشدید کند و از این رو برگزاری شهرآورد امروز/دوشنبه/ استقلال و پرسپولیس به مصلحت نیست. 

صعود زمستانه کوهنوردان شهرقدسی

کوهنوردان اعضای باشگاه خانه کوهنوردان شهرقدس در صعود زمستانه 4 قله به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیمودند. 

محدودیت‌های کرونایی نباید تحرک و پویایی را از مدارس بگیرد

وزیر آموزش و پرورش حضور دانش‌آموزان در مدارس، تعامل آنان با یکدیگر، ورزش و نشاط را از مولفه‌های اصلی آموزش برشمرد و گفت: محدودیت‌های کرونایی نباید تحرک و پویایی را از مدارس بگیرد.

ووشو ملارد لیگ برتری شد

تیم ووشو شهرداری ملارد عنوان ‌قهرمانی رقابت‌های فصل ۹۹ – ۱۳۹۸ لیگ دسته اول ووشو باشگاه‌های کشور را به خود اختصاص داد و جواز حضور در لیگ برتر ایران را بدست آورد.

گسترش کرونا مراکز ورزشی اسلامشهر را دوباره به تعطیلی کشاند

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: برای مقابله با گسترش ویروس کرونا استخر، سالن‌های کشتی و ورزش‌های رزمی در این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.