انسداد 15 حلقه چاه غیرمجاز در ملارد/ از تخلیه سالانه بیش از 148 هزار مترمعکب آب جلوگیری شد

مدیر امور منابع آب شهریار از انسداد 15 حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 148 هزار متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی طی هفته گذشته در صفادشت ملارد خبر داد. 

تهیه ۱۵۰ تبلت برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار ملاردی

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به تهیه ۱۵۰ تبلت برای دانش آموزان کم‌برخوردار ملارد جهت پیگیری آموزش مجازی، گفت: با تلاش راهوران آموزشی بسته‌های آموزشی تحصیلی حتی برای روستاهای اخترآباد با فاصله ۷۰ کیلیومتری از مرکز شهرستان ارسال می‌شود.

پایش ویژه واحدهای دارای پتانسیل آلودگی هوا در شهرستان ملارد

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد از پایش ویژه واحدهای دارای پتانسیل آلودگی هوا مستقر در این شهرستان خبر داد و گفت: مکاتبات لازم با ارگانهای مربوطه من جمله شهرداریها به منظور جلوگیری از هرگونه پسماند سوزی نیز به انجام رسیده است.

طرح حمایت از اقتصاد دانش بنیان در دستور کار کمیسیون صنعت مجلس

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی طرح حمایت از جهش اقتصاد دانش بنیان در کمیسیون صنعت، معدن و تجارت مجلس شورای اسلامی، گفت: مشکلات و مسائل استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌ بنیان توسط توسط کارگروه مستقر در مجلس پیگیری می‌شود.

دستگيري سارق منزل با 60 فقره سرقت در ملارد

فرمانده انتظامي استان از دستگيري یک سارق حرفه اي منزل با 60 فقره سرقت در شهرستان ملارد خبر داد. 

کسب ۵۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور توسط دانش‌آموزان ملاردی

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به کسب ۵۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ توسط دانش‌آموزان ملاردی در آزمون سراسری امسال، گفت: با توجه به تدابیر اتخاذ شده افزایش کیفیت آموزش مجازی به دانش‌آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی در دستور کار قرار دارد.

شهروندان ملاردی تخلفات بهداشتی کرونا را گزارش دهند

رئیس اداره بازرسی و نماینده ستاد مبارزه با کرونا شهرستان ملارد گفت: با روسای اداراتی که به ارباب رجوع بدون ماسک خدمت ارائه کنند برخورد خواهد شد.

ملارد آماج حملات عده‌ای زمین‌خوار/ مقابله جدی و فعالانه در دستور کار است

فرماندار ملارد گفت: ستاد ساخت وسازهای غیرمجاز شهرستان با همکاری دستگاه قضا با هرگونه تعرض به اراضی کشاورزی و زراعی مقابله خواهند کرد.