توزیع 250 بسته معیشتی متبرک رضوی بین خانوارهای نیازمند شهرستان شهریار

خادمیاران کانون های خدمت رضوی شهرستان شهریاردر دومین مرحله پویش مهر رضوی ودرحرکتی مهرورزانه وخدمتی مزین به نام و یاد امام مهربانی ها تعداد ۲۵۰ بسته معیشتی به خانوار های نیازمند شهرستان شهریار اهداء کردند.

اجرای خدمت رضوی در واحدمسکونی خانواده بی بضاعت به دست خادمیاران جهادگر شهریاری

به همت خادمیاران جهادگر کانون خدمت رضوی، کارلوله کشی آب و فاضلاب یک واحد مسکونی متعلق به خانواده بی بضاعت در منطقه کبودین قاسم آبادشهرستان شهریار انجام شد.

تجلیل خادمیاران از مدافعان سلامت شبکه بهداشت و درمان شهریار

خادمیاران شهریار در معیت پرچم متبرک آستان قدس به مناسبت گرامیداشت روز پزشک در مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان حضور یافتند و از فداکاری ایثارگران خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا تقدیر کردند.

جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 16 هزار متر مکعب آب از سفره های زیر زمینی / 3 حلقه چاه غیرمجاز در غرب تهران مسدود شد

مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و قدس از انسدا3حلقه چاه غیرمجاز و جلوگیری از تخلیه سالیانه بیش از 16 هزار متر مکعب آب، در محدوده عملکرد این امور در هفته گذشته خبر داد

تداوم همکاری هلال احمر شهریار با نیروهای بسیج و بهداشت در مراقبت های کرونایی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار با بیان اینکه ۱۹ خانه هلال روستایی در سطح شهرستان افتتاح و در حال راه اندازی است و دهیاری ها لازم است در فعال شدن این خانه ها همکاری داشته باشند، گفت: اجرای طرح ناظران سلامت از ابتدای آذرماه با همکاری شبکه بهداشت و ناحیه مقاومت بسیج به منظور نظارت بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی با مشارکت جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر در سطح شهریار ادامه دارد.

پدر شهید ابراهیمی: برای حفظ سلامتی مردم مراسم سالگرد مرتضی برگزار نمی‌شود

پدر شهید مدافع امنیت مرتضی ابراهیمی با اشاره به اینکه با توجه به بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامتی مردم اولین مراسم سالگرد شهادت مرتضی برگزار نخواهد شد، گفت: تمام هزینه‌های مراسم سالگرد در قالب بسته‌های معیشتی میان خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

حذف نقطه حادثه‌خیر میدان معادنِ محور شهریار

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های شهریار و قدس با اشاره به میانگین روزانه ۱۴۰ هزار تردد در محور تهران- شهریار(چیتگر)، گفت: نقطه حادثه‌خیز معروف به میدان معادن در محور شهریار پس از طی عملیات چند ماه برچیده و آسفالت شد.