شنبه، 31 ارديبهشت، 1401

 

انقلاب اسلامی هر روز در جهان گسترده‌تر می‌شود

امام جمعه موقت شهرقدس گفت: به برکت خون شهدا و همت بلند جوانان هر روز تهدیدها علیه ایران کمتر شده و انقلاب اسلامی در جهان گسترده تر می شود.

امام جمعه موقت شهرقدس گفت: به برکت خون شهدا و همت بلند جوانان هر روز تهدیدها علیه ایران کمتر شده و انقلاب اسلامی در جهان گسترده تر می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مشق 24، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی موحد امام جمعه موقت شهرستان قدس در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: رعایت تقوا مسیر بندگی الهی است و اطاعت از خداوند رعایت انجام واجبات است.

وی گفت: نماز به‌خصوص نماز اول وقت، دانشگاه اطاعت از خداوند، تعلیم انسان‌ها، رمز سعادت، عامل بازدارنده از معصیت و موجب ایجاد آرامش در وجود انسان می‌شود.

امام جمعه موقت شهرقدس با تاکید بر خلوص نیت و صداقت در انجام امور افزود: انجام کارها برای رضای خدا، راستگویی در گفتار، امانتداری و حسن خلق موجب سعادت انسان در دنیا و آخرت می‌شود.

وی با اشاره به روز کتابخوانی و کتابداری گفت: توجه به کتاب و مطالعه داشتن از ضروریات جامعه است و موجب رشد انسان می‌شود و نوجوانان و جوانان و نهادهای مرتبط باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند و چاپ کتاب باید با توجه به نیازهای جامعه انجام و محتوای آن توسط مسوولین و کمیته مربوطه رسیدگی شود.

حجت الاسلام موحد با اشاره به وضعیت معیشتی مردم، بیان کرد: دولت سیزدهم موجب ایجاد روزنه امید در دل مردم شد و برای برون رفت از مسایل و مشکلات اقتصادی باید به ظرفیت‌های داخلی توجه داشت و دولت بدون توجه و نگاه به بیرون وظیفه خود را انجام داده و شرایط زندگی را برای مردم متدین با اقدامات جهادی بهبود بخشند و مشکلات را برطرف و زمینه حکومت جهانی را فراهم کنند.

امام جمعه موقت شهرقدس تصریح کرد: ایران حوزه نفوذی گسترش آمریکا را در منطقه و کشورهای مختلف کم و تمام قامت از شیعیان حمایت کرده و انقلاب اسلامی هر روز در جهان گسترده‌تر می‌شود و به برکت خون شهدا و همت بلند جوانان تهدیدها علیه ایران هر روز کمتر می‌شود‌‌.

انتهای پیام/ 

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه