انقلاب اسلامی هر روز در جهان گسترده‌تر می‌شود

امام جمعه موقت شهرقدس گفت: به برکت خون شهدا و همت بلند جوانان هر روز تهدیدها علیه ایران کمتر شده و انقلاب اسلامی در جهان گسترده تر می شود.

سفره‌های مردم شهرقدس متبرک به رزق امام مهربانی‌ها شد

خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی شهرستان قدس با کمک خیرین تعداد ۱۰۰ بسته سبد کالا و  ۵۰ بسته گوشت قربانی تهیه و میان خانواده‌های واجد شرایط توزیع کردند.

آزادسازی بیش از ۱۴ هزار متر مربع اراضی کشاورزی در باباسلمان شهر قدس

 

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان قدس از آزادسازی ۱۴ هزار و ۱۵۰ مترمربع از اراضی کشاورزی در منطقه باباسلمان خبرداد و گفت: وسعت زمین‌های کشاورزی حدود یک چهارم سطح زمین‌های دیگر است و مردم نسبت به زمین خریداری شده و تغییر کاربری‌ها باید آگاهی داشته و دستگاه‌ها نیز با یکدیگر هماهنگ بوده تا مانع تفکیک اراضی کشاورزی در مناطق محدود به جا مانده شوند.

بزرگداشت اقامه نخستين نماز جمعه كشور در شهرستان قدس برگزار مي شود

رییس ستاد نماز جمعه شهرستان قدس به برگزاری برنامه ها و مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی به مناسبت پنجم مرداد ماه سالروز اقامه نخستين نماز جمعه ايران اسلامي اشاره کرد و گفت: دیدار با خانواده شهدای سادات و پیشکسوتان ستاد نماز جمعه و یادواره شهدای محراب بخشی از برنامه های در نظر گرفته شده است.

ذبح 59 راس گوسفند قربانی در شهرقدس

خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی و خیرین شهرستان قدس با همکاری مساجد و مراکز نیکوکاری همزمان با عید سعید قربان 59 رأس گوسفند قربانی و بیش از 350 بسته گوشت را میان خانواده‌های تحت پوشش توزیع کردند.

اهدای بسته‌های معیشتی زیرسایه پرچم رضوی در شهرقدس

به همت مرکز نیکوکاری مکتب الزهرا (س) و کمک خیرین، بسته‌های معیشتی متبرک به نمک رضوی با حضور پرچم حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام به خانواده‌های کم‌برخوردار اهدا شد.

طرح هر خانواده یک شغل، هر مسجد یک کارگاه در شهر قدس اجرا می‌شود

جلسه پدافند غیرعامل خانواده با محوریت قرارگاه محرومیت‌زدایی جهت حمایت از خانواده‌ها در شرایط نامناسب اقتصادی با شعار هر مسجد یک کارگاه و هر خانواده یک شغل برگزار شد. 

اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان قدس اعلام شد

ستاد انتخابات شهرستان قدس آگهی اسامی نامزدهای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی قدس در این شهرستان را منتشر کرد.

اسامی کاندیداهای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرقدس+ کد نامزد

ستاد انتخابات شهرستان قدس آگهی اسامی نامزدهای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری در این شهرستان را منتشر کرد.

گفتمان انقلابی راه حل مشکلات کشور/ مسئولین نگاه خود را به توانمندی جوانان کشور داشته باشند

خطیب نماز جمعه شهرستان قدس با تاکید بر کارآمدی گفتمان انقلابی اقتدار گفت: تنها راه موفقیت توجه به ظرفیت‌های درونی است و مسئولین نگاه خود را به توانمندی جوانان کشور داشته باشند تا بتوانند کشور را بسازند.

اجرای طرح جهادی اصلاح و تعویض یک هزار دستگاه چراغ روشنایی در شهرقدس

رئیس اداره برق شهرستان قدس از اجرای طرح جهادی اصلاح و تعویض یک هزار دستگاه چراغ روشنایی معابر در محدوده باز آفرینی شهری خبر داد.