شنبه، 31 ارديبهشت، 1401

 

اهدا ۴ هزار سبدکالا به خانواده های آسیب دیده از کرونا / موج کمک های مومنانه خادمیاران رضوی استان تهران ادامه دارد

سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران با بیان اینکه ۴ هزار بسته معیشتی به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا اهدا می‌شود گفت: موج کمک های مومنانه خادمیاران رضوی ادامه دارد.

سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران با بیان اینکه ۴ هزار بسته معیشتی به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا اهدا می‌شود گفت: موج کمک های مومنانه خادمیاران رضوی ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مشق ۲۴ ، علیرضا جانه سرپرست کانون های خدمت رضوی استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر راه اندازی رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه و خدمت رسانی به خانواده های نیازمند به ویژه در روزهای کرونایی و با تاکید حجت السلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی، همه امکانات برای کمک به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا قرار گرفت.

وی گفت: پیرو این امر مناطق و شهرستان های استان تهران نیز ستاد ویژه مقابله با کرونا را تشکیل داده و تیم هایی متشکل از پزشک و پرستار توسط کانون های سلامت شکل گرفت تا با کمک خادمیاران رضوی نیازهای درمانی آنها تامین شود و در این شرایط موجود نیازی به مراجعه به مراکز درمانی نداشته باشند.

سرپرست کانون های خدمت رضوی استان تهران در ادامه افزود: همچنین گروه هایی جهت کمک به خانواده های درگیر با کرونا توسط کانون عمومی جهت رسیدگی به امور مختلف خانواده تشکیل شد تا افراد مبتلا به کرونا نیازی به خروج از منزل و تامین معیشت نداشته باشند تا بتوان از گسترش این ویروس جلوگیری کرد. 

وی بیان کرد: با همکاری خیرین و خادمیاران رضوی استان تهران، بیش از ۴ هزار سبد معیشتی تهیه شد که در اختیار افراد شناسایی شده، نیازمند و آسیب دیده از کرونا که اشتغال خود را طی این مدت از دست داده اند، قرار خواهد گرفت.

جانه خاطر نشان کرد: از ابتدای سال تاکنون چندین مرحله از پویش سفره مهربانی برگزار شده و بیش از یکصد هزار سبدکالا تهیه و تحویل افراد واجد شرایط شده است.

سرپرست کانون های خدمت رضوی استان تهران تصریح کرد: برنامه های گوناگونی توسط خادمیاران مناطق و شهرستان ها صورت گرفته است و برای پایان ماه صفر و ایام شهادت امام رضا علیه السلام نیز اقدامات مختلفی انجام خواهد شد.

خدمت خالصانه خادمیاران رضوی با تامین بیش از ۹۰ تن اقلام معیشتی

در ادامه محمود اکبری راد مسئول کانون خدمت رضوی منطقه ۲ و مسئول توزیع بیش از ۴ هزار کالای معیشتی استان تهران در ارتباط با چگونگی تامین این اقلام بیان کرد: حدود یک ماه خادمیاران رضوی با اتحاد و هماهنگی در جمع آوری اقلام همکاری داشته و توانستند ۱۵ قلم از کالای ضروری مورد نیاز سفره های مردم را تهیه کنند.

وی گفت: این اقلام شامل کالاهای غذایی مورد نیاز و ضروری از جمله برنج، انواع حبوبات و روغن خوراکی، پروتئین گیاهی، قند، شکر، چای، رب گوجه و نمک بوده که مجموعا حدود ۹۲ تن است.

اکبری راد خاطر نشان کرد: با همکاری خیرین و خادمیاران خدمت رضوی مناطق و شهرستان های استان تهران بخصوص خادمیاران منطقه ۲ تهران، این اقلام از محل های مختلف تولید دریافت و تجمیع شد و آماده تحویل به مسئولین مناطق و شهرستان های استان تهران بوده که پس  از بسته بندی به نیازمندان تحت پوشش توزیع خواهد شد.


انتهای پیام/

چاپ   ایمیل

عضویت در خبرنامه